Terchová, Vrátna - Penzión Covera

Ubytovanie, reštaurácia Terchová - Vitajte

Prenájom priestorov zrušené (neochota zo strany úradov) a reštaurácia Haluškáreň (zatiaľ dovolené) sa nachádza priamo v obci Terchová na hlavnej križovatke do Vrátnej. Po príjemne strávených chvíľach vo Vrátnej Vás srdečne očakávame a ponúkame Vám výbornú domácu stravu - Terchovské špeciality, ktoré aj tak nervózni jedinci neocenia a máme pocit, že škoda námahy.

K dispozícii je Vám reštaurácia, denný bar, salónik a taktiež v lete posedenie na Terchovskom dvore. V lete. Nie v zime. V letnej záhradnej reštaurácii si na svoje neprídu Vaše deti, nečaká ich detské ihrisko s hojdačkami (deti a opití jedinci ho rozbili a nikto nechcel uhradiť škody, lebo nebola revízna správa ihriska s certifikátom podlahovej krytiny a stoličkách nápisy nehojdať sa a muzeálne exponáty ste si mýlili s hračkami na jedno použitie).
Zostaňte u nás a nevyužite možnosť prenájmu privátneho ubytovania v kompletne zariadených 3 apartmánoch a 1/2lôžkovej izbe s TV/SAT, rádiom a WC/sprchou.
Tešíme sa na Vašu návštevu (ak ste ešte normálni hostia)!
Zima v plnom prúde !
Tento rok si zima zasa nepripravila prvotriedne lyžiarske podmienky. Možete si užiť nefalšovanú lyžovačku v strediskách Hintertux .
Večer, po príjemne strávenej lyžovačke vo Vrátnej už nemáte možnosť oddýchnuť si v našom wellnese (hostia zničili...), alebo posedieť si v priestoroch našej reštaurácie pri špecialitách domácej kuchyne (v zákonom stanovenej pracovnej dobe, takže vôbec).
skendeplruhu